Kayıt

Kayıt Tipi 23 Nisan 2018 ve Öncesi 23 Nisan 2018 Sonrası
Uzman, Öğretim Üyesi 450 TL 500 TL
Lisansüstü Öğrenci, Asistan 350 TL 400 TL
Lisans Öğrencisi 250 TL 300 TL
Kurs (kuramsal) 75 TL 100 TL
Kurs (uygulamalı) 100 TL 125 TL

Kayıt Ücreti; toplantıya katılım, kongre basılı materyalleri (yaka kartı, özet kitabı, katılım sertifikası vb.) ve bilimsel programda belirtilmiş̧ kahve molaları ve öğle yemeklerini kapsamaktadır. Kayıt ücretlerine KDV dahildir.

Aşağıdaki formu doldurup gönderdiğinizde bir iş günü içinde ödeme yapmanız gereken banka hesap numaraları e-posta ile bildirilecektir. Yüksek Lisans / Doktora / Lisans öğrenci kayıtlarının onayı için güncel tarihli öğrenci belgesinin dijital ortamda gönderilmesi  gerekecektir. Ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra, tarafınıza en geç 3 iş günü içinde e-posta ile kayıt onayı gönderilecektir. İşlemleri tamamladığınız halde 3 iş günü sonunda onay almazsanız, lütfen usk2018@devent.com.tr adresinden D-Event ile iletişime geçiniz.

Sınırlı sayıda lisans öğrencisine ücretsiz kayıt olanağı sunulacaktır. Başvuracak lisans öğrencilerinin, öğrenci belgelerinin taranmış kopyası ve bir motivasyon mektubunu en geç 10 Nisan 2018 tarihine kadar uskdestek@bad.org.tr adresine göndermeleri gereklidir.

İptal ve İade Şartları: Özet gönderme son tarihine kadar kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Kongre başlangıç tarihinden 3 hafta öncesine kadar kayıt ücretinin yarısı iade edilir. Kongre başlangıç tarihine 3 haftadan daha az süre kalmış ise, kayıt ücreti iade edilmez. Tüm iade taleplerinin yazılı olarak D-Event’e bildirilmesi gerekmektedir. İadeler kongre sonrasında ilgili hesaplara yapılacaktır.

Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında adresinize kargolanacaktır.

Seyahat ve konaklama konusundaki taleplerinizi usk2018@devent.com.tr adresinden D-Event’e iletebilirsiniz.

Başvuru Formu