USK2016

[shortmenu menu=”usk2016″  display=”inline”  enhance=”true”  submenu_color=”#000000″ submenu_anchor_color=”#e0e0e0″  submenu_anchor_hover_color=”#ffffff”  submenu_transparency=”0.8″ arrow=”true”  is_responsive=”true” ]


Değerli Katılımcılarımız,

26-29 Mayıs tarihleri arasında sizleri Ankara Üniversitesi Beyin Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (AÜ-BAUM) ve Beyin Araştırmaları Derneği’nin (BAD) ortaklaşa düzenlediği 14. Ulusal Sinirbilim Kongresi vesilesi ile Üniversitemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyduk. Kongremize göstermiş olduğunuz ilginiz ve katılımınızdan dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.

Kongremizde sunulan tüm konferans, panel, sözlü ve poster bildirileri “Anatomy (An International Journal of Experimental and Clinical Anatomy)” dergisinin eki olarak yayımlanmıştır (Volume 10, Supplement 1, May 2016). Dergiye http://www.anatomy.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kongremiz ile ilgili bilgilerin yanı sıra tüm İngilizce ve Türkçe bildiri özetlerinin yer aldığı özet kitapçığına da kongremiz web sayfasından (http://www.usk2016.org/p/bildiri-gonderimi.html) ulaşabilirsiniz. Kongre süresince çekilen fotoğraflar da web sayfasında yayımlanmıştır.

Bilimsel ve sosyal açıdan verimli bir kongre geçirmiş olduğunuzu umuyor sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

14. Ulusal Sinirbilimi Kongresi Düzenleme Kurulu

Kongre Eş Başkanları
 metehan-cicek  cigdemozkara
Prof. Dr. Metehan Çiçek Prof. Dr. Çiğdem Özkara
AÜBAUM Müdürü Beyin Araştırmaları Derneği Başkanı
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Fizyoloji Anabilim Dalı Nöroloji Anabilim Dalı